Tack för att du besöker min hemsida. Skriv en hälsning här i gästboken genom att klicka på den blå knappen. Du kan också sätta in ett foto vid din hälsning.
E-post 24. apr, 2011
Jenny
E-post 7. jan, 2011
Victoria
E-post 18. aug, 2010
zara
Hej!
har kikat in på hemsidan några ggr nu, är väldigt intresserad av marsvin men har inga egna än, tråkigt nog. tänkte mest lämna nån sorts intresseanmälan, för du har väldigt fina marsvin och Abessinier är mina favoriter.
Men du får ha detså bra sålänge, så kke jag hör av mig senare när det är dags att bli marsvinsägare! zara.
E-post 1. jul, 2010
Josefin Ruthström
Hej hej.
Nu har lille Dick kommit "hem" på riktigt till Sorunda. Han är pigg och pratglad, liksom rumskamraten :) alla i familjen är så glada över att han flyttat till oss!!
Skickar över bilder framöver, ha en fortsatt trevlig sommar!
E-post 19. jun, 2010
ELIN
hej!jag blev kär i molke! men jag vet inte om jag får köpa han för mina föräldrar<<<3
i<<33 MOLKE <<<<<33333333333
E-post 18. jun, 2010
Tilde
Hej! Jag är intresserad av DICK! Men jag vet inte om jag får ha marsvin för mamma...
E-post 3. apr, 2010
katarina
Hej!
Vilken fin otroligt fin hemsida du har,och dessutom fina marsvin, har fastnat för abessinier dom är så underbart vackra och härliga tycker jag,själv har jag 2 virvelmarsvin 1 långhårig och 3 släthåriga,mitt nästa marsin vill jag ha ebessinier,har tittat på din sida många gånger,,
Glad Påsk önskar en som älskar marsvin
E-post 24. mar, 2010
rosie